Co brać pod uwagę, wybierając fotografa ślubnego?

Dzień ślubu i weselna to jeden z najważniejszych momentów w całym życiu. W związku z tym trzeba zrobić wszystko, aby te magiczne chwile upamiętnić. Rozwiązaniem okazuje się być fotografia ślubna.
Wielka konkurencja
Obecnie żadna młoda para nie wyobraża sobie brak fotografa na swoim ślubie i weselu. Tak duże zainteresowanie tego rodzaju usługami sprawiło, że coraz więcej osób postanowiło zająć się właśnie fotografią ślubną. Nie oznacza to jednak, że wszyscy to prawdziwi profesjonaliści, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie.
Cena
Dobry fotograf ślubny mocno się ceni. Za kompleksową usługę trzeba zapłacić przynajmniej dwa tysiące złotych. Jeżeli ktoś proponuje nam zdjęcia za dużo niższa kwotę, powinniśmy mocno się zastanowić. Może bowiem okazać się, że jest to osoba niedoświadczona, której brakuje nie tylko wiedzy, umiejętności, ale także sprzętu.
Umowa
Wielu przyszłych nowożeńców zastanawia się, czy podpisywanie umowy z fotografem w ogóle jest konieczne. Okazuje się jednak, że tak. Żaden profesjonalista nie chce świadczyć swoich usług w sposób nielegalny.